FormTrappan mässmonter

Mässäsongen 2020 Sverige

Vi ställer ut på flertalet hem- och bomässor runt om i landet under 2020, vi ses väl där?

Mariestad

Bomässan i Mariestad
Novab arena
21-23 feburari
Johan Söderholm
Tel: 076-168 24 16
E-post: johan@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Kristianstad

HUS & HEM – Mässan
Kristianstadsmässan
4-5 april
Hjalmar Widerberg
Tel: 070-147 15 67
E-post: hjalmar@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Helsingborg

Bomässan Helsingborg
Helsingborg Arena
13-15 mars
Marina Lundén
Tel: 070-382 86 00
E-post: marina@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Växjö

Bomässan Växjö
Tipshallen
17-19 april
Christian Bedrot
Tel: 070-877 22 84
E-post: christian@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Vänersborg

Bomässan Vänersborg
Arena Vänersborg
24-26 april
Jerker Andersson
Tel: 073-092 05 11
E-post: jerker@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Piteå

Stora Nolia
Skoogs Arena, Piteå
1-5 augusti
Rasmus Granberg
Tel: 070-374 14 56
E-post: rasmus@formtrappan.se

Stora Nolia

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Västerås

Bomässan Västerås
ABB Arena
18-20 september
Robert Walldén
Tel: 070-759 68 32
E-post: robert@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Norrköping

Bomässan Norrköping
Stadium Arena
25-27 september
Pekka Virta
Tel: 073-663 14 53
E-post: pekka@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Halmstad

Bomässan Halmstad
Halmstad Arena
16-18 oktober
Lars Jansson
Tel: 072-387 54 19
E-post: lars.jansson@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Lidköping

Bomässan Lidköping
Sparbanken Lidköping Arena
2-4 oktober
Johan Söderholm
Tel: 076-168 24 16
E-post: johan@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Karlstad

Bomässan Karlstad
RacketCenter
6-8 november
Bo Lilja
Tel: :070-469 14 01
E-post: bo@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Eskilstuna

Bomässan Eskilstuna
Stiga Sports Arena
20-22 november
Robert Walldén
Tel: 070-759 68 32
E-post: robert@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan.

Fler mässor kan tillkomma

Övriga frågor gällande mässor
Tel: 0771-328 000
E-post: info@formtrappan.se

Klicka på bilden för att besöka våran facebook sida.

Scroll to Top