Sala

Sala Mässan
25-27 aug
Johanna Eriksson
0771 32 80 00
E-post: Johanna@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Huddiksvall

Glada Huddik marknad
8-10 sept
Peter Söderqvist
070 646 30 48
E-post: Peter@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

Karlskrona

Bomässan
15-17 sept
Hjalmar Widerberg
070 147 15 67
E-post: Hjalmar@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Västerås

Bomässan
22-24 Sept
Johanna Eriksson
077 132 80 00
E-post: Johanna@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

.

Skövde

Villafamiljens mässa
22-24 sept
Johan Söderholm
076 168 24 16
E-post: Johan@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Linköping

Bomässan
29 sept-1 okt
Pekka Virta
073 663 14 53
E-post: Pekka@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

Sundsvall

Sundsvallsregionens Hem och villa
29 sept-1okt
Peter Söderqvist
0706 46 30 48
E-post:Peter@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Lidköping

Bomässan
6-8 Okt
Johan Söderholm
0761 68 24 16
E-post: Johan@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

.

Stockholm

Hem & villa
12-15 okt
James Holland
0734 33 52 22
E-post: James@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Borås

Bomässan
13-15 okt
Clarence Bergstrand
0723 57 94 07
E-post: Clarence@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

Halmstad

Bomässan
20-22 okt
Lars Jansson
0723 87 54 19
E-post: Lars.jansson@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Göteborg

Hem & villa
27-29 okt
Clarence Bergstrand
0723 57 94 07
E-post: Clarence@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

.

Strömstad

Bomässan
Bomässan
27-29 okt
Clarence Bergstrand
0723 57 94 07
E-post: clarence@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Karlstad

Bomässan
Bomässan
3-5 nov
Bo Lilja
070 469 14 01
E-post: bo@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

Nässjö

Bomässan
Bomässan
10-12 nov
Mats Mårtensson
070 231 31 10
E-post: Mats@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Eskilstuna

Bomässan
Stadium Arena
17-19 nov
Robban
0707 59 68 32

E-post: Robert@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

.

Helsingborg

Bomässan
Helsingborg Arena
10.02 – 12.02
Andreas Holgersson
0734 33 52 24
E-post: Andreas@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Mariestad

Bomässan
Novab Arena
24.02 – 26.02
Johan Söderholm
076 168 24 16
E-post: Johan@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

Malmö

Malmö Mässan
Malmö Mässan
02.03 – 05.03
Hjamar Widerberg
0707259570
E-post: Hjalmar@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Norrköping

Bomässan
Stadium Arena
10.03 – 12.03
Pekka Virta
073 663 14 53
E-post: Pekka@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

.

Sandviken

Bomässan
Göransson Arena
24.03 – 26.03
Anders Wallinder
070 574 77 23
E-post: Anders@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Växjö

Bomässan
Tipshallen
31.03 – 02.04
Christian Bedrot
070 877 22 84
E-post: Christian@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Vetlanda

Bomässan
Sapa Arena
07.04 – 09.04
Mattias Berglund
073 433 52 28
E-post: Mattias@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Vänersborg

Bomässan
Arena Vänersborg
21.04 – 23.04
Clarence Bergstrand
E-post: Clarence@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Sundsvall

Sundsvalls Vårmässa
Sundsvall energi arena
06.05 – 07.05
Peter Söderqvist
070 646 30 48
E-post: Peter@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Örnsköldsvik

Öviksmässan
Fjällräven center
26.05 – 28.05
Emil Eriksson
073 433 52 27
E-post: Emil@formtrappan.se

Klicka på bilden för att läsa mer om mässan

 

Fler mässor kan tillkomma

Övriga frågor gällande mässor
Johanna Eriksson
0771 328 000
E-post: Johanna@formtrappan.se

Se dem senaste uppdateringarna på vår Facebook sida!

Klicka på bilden för att besöka vår Facebooksida